Instagram i LinkedIn - jak działają social media w 2019 r. - Agencja kreatywna Lenart interactive

Instagram i LinkedIn – jak działają social media w 2019 r.

Facebook, Instagram czy LinkedIn? Którą platformę wybrać dla promocji własnej marki?

 

W świecie przesyconym informacjami, obarczonym ryzykiem hejtu, trudno jest nam trafić z przekazem do pożądanego odbiorcy. To, na czym nam najbardziej zależy, to przykuć jego uwagę i zdobyć zaangażowanie.

Dlatego musimy wykorzystywać bieżące trendy w komunikacji i designie, by nasze zasięgi nie spadły. Prezentowane treści i wartości muszą być interesujące dla naszej grupy odbiorców, muszą być ciekawe i zaskakujące. Dobrze, żeby nawiązywały do aktualnych wydarzeń (real time marketing). Musimy jednak pamiętać, że podstawa to zdefiniowana grupa odbiorców!

Szukaj rozwiązań pasujących do oczekiwań swoich odbiorców, nie bombarduj produktem, niech zostanie w tle. Pokaż interesującą historię, edukuj, bądź szczery w swojej komunikacji. Szukaj własnych nietypowych rozwiązań i czerp inspiracje od najlepszych, by Twoje social media tętniły życiem!

 

Więcej podpowiedzi znajdziesz w naszej prezentacji z 5 Facebookowego Śniadania Mistrzów! Zapraszam!

 

 

About
Jest praktykiem marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od 5 lat prowadzi agencję marketingową, w której odpowiada na potrzeby małych i średnich firm w obszarze komunikacji marketingowej. Szkoli i doradza. Pasjonuje się Marketingiem Automation i jego rezultatami. A prywatnie szczęśliwa żona i mama 2 wspaniałych synów. W każdym z tym światów stara się osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

Wpisz frazę i naciśnij ENTER, aby ją wyszukać